Мешканець Кременчука входив до складу організованої злочинної групи, члени якої організували  переміщення з однієї з країн Західної Європи через митний кордон України наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою їх подальшого збуту на території регіону.

У 2011 році Управління СБУ в Полтавській області злочинну групу ліквідувало, її учасників засуджено.

Правопорушник  переховувався від слідства на території іншої країни, зловмисника було оголошено у загальнодержавний та у міжнародний розшук.

У 2012 році правопорушника затримано й нещодавно екстрадовано до України.

Октябрський районний суд м. Полтава виніс ухвалу про застосування щодо затриманого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У вересні цього року слідчим відділом Управління СБУ в Полтавській області повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів), ч. 3 ст. 307  (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу  України громадянинові України, мешканцю м.Кременчука, одному з учасників злочинного угруповання.