Генеральний директор “Укроборонпрому” Айварас Абромавичус призначив чотирьох керівників ключових напрямів діяльності концерну.

Про це повідомляє пресслужба “Укроборонпрому” .

Відомо, що заступником генерального директора держконцерну з питань трансформацій став Роман Бондар. Закупівлями опікуватиметься Надія Бігун, один з драйверів Prozorro, фінансово-економічним блоком керуватиме Сергій Іванюта, а Олег Яковенко очолить так званий проєктний офіс УОП.

Роман Бондар – заступник генерального директора з питань трансформацій, експерт з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій. Більше 15-ти років займається пошуком керівників вищої ланки і організаційними перебудовами великих українських і міжнародних компаній.

Надія Бігун – новий директор департаменту закупівель УОП. Бігун працювала у сфері телекомунікаційних послуг, у 2015 році як волонтер приєдналася до команди Prozorro в МЕРТ, пізніше стала заступником директор ДП Прозорро.

Зазначається, що окремим фокусом роботи Бігун стане імпортозаміщення товарів російського виробництва.

Сергій Іванютка – керуватиме фінансово-економічним блоком концерну, до того працював в українських та міжнародних компаніях-лідерах ринку, а також в НБУ та Укргазвидобуванні.

Олег Яковенко – директор департаменту управління проєктами. Також має досвід роботи в держструктурах, зокрема в МЕРТ, де займався оцінкою податкових і фінансових ризиків, очолював розроблення інтегрованої платформи цифрової звітності для державних підприємств; брав участь в розробленні плану відновлення промисловості в Східній Україні і підготовці експортної та HiTech-стратегії держави.

Повідомляється, що перед призначенням нові керівники подали електронні декларації, пройшли низку співбесід, спецперевірку та поліграф.

Нагадаємо, що раніше ДБР провело обшуки в “Укроборонпромі”.