Як повідомляє «Радіо Свобода», в будівлю ввірвалися кількадесят чоловіків в одностроях і бронежилетах, без прикметних знаків, із кийками й футлярами, які зовні нагадують футляри для вогнепальної зброї. Вони відмовилися повідомити, до якої силової чи охоронної структури належать.

Також у будівлі перебували деякі народні депутати, зокрема, від «Самопомочі», і голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський. За деякими повідомленнями, там був і усунений Олександр Лазорко.

Сам Коломойський, вийшовши з будівлі, заявив журналістам, що метою його приїзду було захистити підприємство від рейдерського захоплення, яке, за його версією, намагалося з застосуванням сили вчинити нове керівництво «Укртранснафти». Підтверджень чи заперечень цієї версії подій наразі немає.

Офіційного повідомлення про причини усунення Лазорка не було, але видання «Дзеркало тижня. Україна» раніше повідомляло, що міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин збирався ініціювати звільнення Лазорка за розтрати на зберігання технологічної нафти на потужностях групи «Приват» Коломойського.

Як з’ясували журналісти програми «Схеми», за останні вісім місяців державне ПАТ «Укртранснафта» сплатило близько 305 мільйонів гривень за зберігання технологічної нафти у резервуарах заводів, у яких контрольні пакети акцій мають структури Коломойського.