Як повідомляє Головне управління поліції в Черкаській області, провадження відкрито за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Особу зловмисника встановлено. Його місце перебування встановлюють. Відеозапис із камер зовнішнього спостереження, на якому зафіксовано факт нападу, долучено до матеріалів кримінального провадження.

Як повідомляє 04744.info, постраждалим є депутат міськради від ВО «Свобода» Сергій Алексєєв.

За його словами, конфлікт стався через розчищення дороги. За словами депутата, він звернувся до хасидів з проханням прибрати машини, щоб посипна машина могла під'їхати до місця розчищення.

«Хтось із паломників кинув мені під ноги петарду. Я обурився. Запитав, що вони собі дозволяють. Один витягнув ножа й кинувся на мене. Ледь не зарізав. Зіткнення бачили таксисти. Підняли шум. Спіймали одного ефіопа. Викликали поліцію, зателефонував до СБУ. Поліція поспілкувалася із затриманим ефіопом і відпустила», – розповів Алексєєв.

Зазначимо, що в Умані періодично стаються конфлікти між місцевими жителями й ортодоксальними іудеями, що приїжджають з різних країн у рамках паломництва до могили цадика (праведника) Нахмана. Особливо масовим воно є у вересні.