Про це йдеться у резолюції Громадської ради, інформує кореспондент «Вголосу».

Як зазначається у документі, причиною цьому є земельні рішення міської ради. Громадська рада наводить дві підстави: неврахування висновку Громадської ради при виділенні земельних ділянок в Ужгороді та неврахування критичних зауважень самої земельної комісії Ужгородської міської ради.

Члени Громадської ради стверджують, що насправді за проходження окремих земельних питань було «домовлено» наперед, а земельна комісія «просто розіграла перед громадською радою, пресою та власне ужгородцями черговий спектакль».

Аргументами для недовіри в.о. мера Щадею стали зокрема: неоприлюднення в муніципальній газеті «Ужгород» рішень міської ради; сумнівне розпорядження міського голови № 206 від 10.06.2014 року, яке не відповідає положенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Також активісти закидають фальсифікацію на офіційному сайті Ужгородської міської ради із нумерацією рішень сесії 29.05.2014 року та відсутність протоколу сесії міської ради за 29 травня 2014 року.

Сам Щадей дав відповідь Громадській раді на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Тут говорять, що Громадська рада висловила мені якусь недовіру. Що ж, з того моменту, як верх там взяли люди Ратушняка, Бедя та Погорелова, цього слід було чекати. Вчорашнім керівникам міста не подобається те, що їх усунули від влади», – пише в.о. мера.