"Факт побиття народних депутатів в Ужгороді - це цинічне й грубе порушення 80-ї статті Конституції й закону України про статус народного депутата", - відзначив у коментарі кореспондентові From-UA член фракції СДПУ(ПРО) Ігор Шурма, пояснюючи причини блокування парламентської трибуни. Він додав, що " ми стали свідками застосування сили до депутатів вищого рівня".

"Ми були переконані, - підкреслив І. Шурма, - що якщо це питання не буде виділено зі звіту спеціальної слідчої комісії 1 червня, то на який захист тоді може розраховувати депутат обласної, районної, сільської ради, та й простий маленький українець. Народного депутата б'ють, а реакції немає в самому ж парламенті".

Ігор Михайлович пояснив, що "після консультацій на погоджувальній раді нам вдалося домогтися того, що дане питання буде виділено на завтрашніх слуханнях, по ньому буде прийматися окреме рішення. Цим самим ми акцентуємо увагу суспільства на тому, що, незважаючи на декларативну прозорість і демократичність нової влади, сьогодні існують глибинні й серйозні процеси усередині неї. Є проблеми з позбавленням від того багажу, що був у старої влади".

Вісник