- Депутатська група „За Україну!” не підтримувала і не буде підтримувати позачергові вибори – ані президентські, ані парламентські.

Зараз все парламентське середовище повинно боротися за вихід України з економічної кризи, приймати необхідні для цього законопроекти, а не розглядати політичні питання.

На мою думку, пришвидшене парламентське рішення про позачергову виборчу кампанію зашкодить роботі парламенту у напрямку виходу з кризи, тому наша група не буде голосувати за проведення позачергових парламентських виборів.

Парламент немає єдності у питанні позачергових парламентських виборів, є тільки бажання сепаратних домовленостей між БЮТ та Партією регіонів. Навряд чи парламент досягне консенсусу.

А що стосується призначення дати президентських виборів, то цим парламент практично дав сигнал до повної політизації внутрішньопарламентського  життя – всі питання обговорюються в руслі майбутніх виборів.

Частина парламенту розписалася в тому, що їх хвилюють не соціальні та економічні питання, а виключно політичні.

У парламенті зараз приблизно 10 кандидатів в президенти і кожен з них вже думає, де буде лежати його рука під час присяги, реальними справами ніхто не переймається.

Напевно немає сенсу додавати до цього списку з десяти осіб ще й моє прізвище. Також я вважаю, що проводити президентські вибори перед парламентськими нелогічно.