Про це в середу, 1 жовтня, повідомляє «Associated Press», передає телеканал «Дождь». 

За даними агентства, в ході рятувальних робіт на місці виверження були виявлені ще 12 тіл. Раніше рятувальні роботи вимушено перервали на добу через загрозу отруєння отруйними газами і небезпеки нового виверження.

Тіла перших жертв виверження вулкана японські рятувальники знайшли 28 вересня. Як повідомляє «Reuters», це виверження вулкана Онтаке стало найбільш смертоносним виверженням з усіх, які сталися в Японії з 1926 року.

Раніше в Метеорологічному агентстві Японії серйозність виверження оцінили третім рівнем за п'ятибальною шкалою, в якій п'ять балів - це найнебезпечніша ситуація.

Вулкан Онтаке розташований в ста кілометрах від великого міста Нагоя в центральній Японії, в 200 кілометрах від Токіо. Останній раз виверження в 2007 році.

Нагадаємо, три дні тому рятувальники виявили біля Онтаке тіла 30 альпіністів. 

Як писав «Вголос», вулканічну активність в районі гори Онтаке, яка розташовна за 200 кілометрів від Токіо в префектурі Нагано, зафіксували близько полудня суботи.

Упродовж п'яти годин метеорологи зафіксували 313 вулканічних землетрусів, 240 з яких сталися в перші дві години виверження.

Приблизно 250 людей в той час перебували на схилах, але більшість з них зійшли безпечно.

Військові гелікоптери також забрали з піку сімох людей.