У Міністерстві довкілля Єгипту повідомили про створення робочої групи через напад акули на туристів, внаслідок якого постраждали громадяни України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Робоча група, яка займається розслідуванням обставин інциденту, виконує свої робочі завдання, щоб точно визначити причини поведінки акули щодо потерпілих і обставини, які призвели до цього. Міністерство довкілля шкодує про травми, отримані пораненими, і бажає їм швидкого одужання", - повідомило єгипетське відомство.

Наразі робоча група встановила, що на людей напала океанічна акула з білим плавцем розміром близько двох метрів.

Також міністерство підтвердило, що двоє з постраждалих – туристи з України (мати і син), а також гід, що супроводжував туристичну групу із загалом шести осіб в районі дайвінг-зони Shark Reef в заповіднику Рас-Мухаммад у Південному Синаї.

Як повідомлялося, у Єгипті на українку з 12-річним сином напала акула. Дитина отримала страшні травми та перебуває у важкому стані.

В результаті інциденту довелося ампутувати руку 12-річному хлопчику, якому 27 жовтня мали зробити ще одну операцію. Українців лікують за рахунок Єгипту, а посольство України перебуває на контакті з рідними постраждалих.