Свої пропозиції він виклав у статті «Нова політика порятунку України», що була оприлюднена у виданні The New York Review of Books. Про це повідомив офіційний представник керівної інституції ЄС, пише «Укрінформ».

«Ми взяли до уваги ідеї пана Сороса. Як ви знаєте, Єврокомісія здійснює безпрецедентну підтримку Україні, і ми продовжуватимемо роботу з українським керівництвом та нашими міжнародними партнерами задля подолання кризи в Україні та надаватимемо усю можливу допомогу», – заявив співрозмовник агентства.

Він нагадав, що саме сьогодні у Ризі Єврокомісія ухвалила рішення про надання Україні макрофінансової допомоги в 1,8 млрд євро.

Дж.Сорос у своїй статті від 5 січня «Нова політика порятунку України» написав, що Європа має забезпечити новий фінансовий пакет допомоги Україні в обсязі $50 мільярдів чи більше. Це можливо зробити, зокрема, якщо зробити доступними для Києва європейські механізми підтримки платіжного балансу та фінансової стабільності, а також за рахунок кредитування МВФ, бондів Європейського інвестиційного банку фінансування Світового Банку і Європейського банку реконструкції та розвитку.