Про це пише низка європейських ЗМІ.

Теракт у Волгограді, в результаті якого загинули шість і постраждали ще 32 людини, слід розглядати як загрозу зимових Олімпійських ігор в Сочі, пише німецька Die Welt. Раніше лідер бойовиків Північного Кавказу Доку Умаров, що бореться за створення незалежного північнокавказького емірату, закликав будь-яку ціну зірвати Олімпіаду в Сочі і зняв заборону на проведення терористичних актів по всій території Росії.

Теракти, вчинені «чорними вдовами», не така вже й рідкість в Росії: шахідки брали участь у теракті на Дубровці, у вибухах в московському метро в 2004 і 2010 роках, у низці терактів на Північному Кавказі.

Імовірно, ісламістська терористка-смертниця підірвала себе в понеділок в переповненому автобусі у Волгограді, передає The Wall Street Journal. Напад став одним з найбільш смертоносних терактів за межами Північно-Кавказького регіону за останні два роки і посилив страхи з приводу безпеки майбутніх зимових Олімпійських ігор у Сочі.

Повертаються кавказькі чорні вдови, «шахідки», жінки-камікадзе, - пише італійська Corriere della Sera. Це не віщує нічого доброго Олімпіаді в Сочі, яку лідер чеченських терористів жадає залити кров'ю. Наїді Асіяловій було 30 років, можливо, вона була смертельно хвора.

«Відновилася кампанія, яку так званий емір Кавказу веде проти російського населення, щоб внести жах війни, як він каже, в кожен будинок. Два роки тому стався теракт у московському аеропорту Домодєдово, тоді загинули 37 людей, 180 отримали поранення, - нагадує видання. - Коли почалися маніфестації проти Путіна, Умаров оголосив односторонній мораторій, щоб зрозуміти, чим закінчаться російські політичні виступи. Цього року, з наближенням Олімпійських ігор на Кавказі, в безпосередній близькості від Чечні, Дагестану, Інгушетії і Кабардино-Балкарії, Умаров оголосив про відновлення терористичної тактики».

Джерело: Inopressa