Про це безпосередньо із зони АТО повідомляє власний кореспондент «Вголосу».

За словами власкора, на дорогах спостерігаються колони машин із боєприпасами.  Ці вантажні машини їдуть разом з самохідними установками «гаубицями», принаймні за своєю конструкцією схожими на них.  Також помічено невелику кількість установок залпового вогню схожих або на «Град», або на «Тайфун».

Уся ця техніка була помічена практично впродовж вчорашнього дня. При чому, за словами власкора, колони рухаються досить швидким темпом.

Можна припустити, що одна із колон виїхала вранці із центральної України, або з Київської області. Оскільки зупинялася в полі, куди їм підвозили польову кухню. Власкор наголосив, що ця колона не дислокувалась в якійсь військовій частині, чи на якійсь базі, а просто банально зупинилась на обід попри дорогу. Через кілька годин знову бачили цю ж військову техніку, яка продовжувала рухатися в напрямку українсько-російського кордону.

Тобто, нарощується присутність в районі збройних сил України. Кореспондент «Вголосу» наголосив, що це, власне, не національна гвардія, чи якась інша допоміжна частина. Це є саме артилерійська частина ЗСУ.