Про це повідомив на брифінгу спікер інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко, передає «Радіо Свобода».

«Після того, як був збитий Ан-26, було оголошено пошуково-рятувальну операцію, і виліт літаків Збройних сил України було тимчасово припинено. Незважаючи на те, що пошукова операція триває, виліт літаків уже дозволено, і вони вже підтримують наші наземні частини саме в тих районах, де відбуваються найбільш запеклі сутички», – розповів він, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу в Києві в середу.

Нагадаємо, вчора польоти авіації сил антитерористичної операції були зупинені через розслідування падіння військово-транспортного літака Ан-26.

Як писав «Вголос», 14 липня у Луганській області бойовики збили український військово-транспортний літак Ан-26. Прес-служба АТО повідомила, що четверо з восьми членів екіпажу збитого Ан-26 врятовано, ще двоє перебувають у полоні бойовиків.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що СБУ має неспростовні докази того, що літак Ан-26 був уражений російськими збройними силами.