Враженнями від дебюту нової команди у новому ватерпольному чемпіонаті поділився титулований гравець та тренер команди Вадим Скуратов.

Вадиме Станіславовичу, до тренерської роботи Вам не привикати…
Так (сміється). Це мені подобається. Тренерська робота - приємне заняття. Бачу, що в хлопців є потенціал. В основному працюватиму з юними ватерполістами 1994-96-ого років народження. Вони наразі неготові грати у дорослому чемпіонаті України, ще перебувають у дитячому водному поло. Поки не можуть зрозуміти, що тут зовсім інша гра. Для них це чудова практика на майбутнє. У Дніпродзержинську крок попереду зробили усі.

Кого можете виділити зі своєї команди за підсумками першого туру?
Хоч усі гравців ще «сирі», однак виділю Данила Ратича. Що цікаво, він не вчиться в училищі фізькутури, пішов не по спортивному напрямку. Також відзначу воротаря Олега Раврика. Йому подобається цей вид спорту і він хоче прогресувати. Він також вчиться не в спортивному закладі і не може повністю віддавати себе спорту. Наразі він тренується за індивідуальним графіком, та ще й без воріт. Непогано зіграв Гліб Шульженко, однак він повинен більше прогресувати. Від Олександра Лаща очікував більшого. Сподобався Андрій Коноварт. Можливо, головний тренер першої команди Ігор Зінкевич візьме його до себе на матчі наступного туру.

Багато гравців за підсумками першого туру грали без замін. Вони отримали досвід. Швидше за все, вони гратимуть у турнірі за 5-9 місце, де команд їхнього рівня значно більше. Думаю, навіть з другого туру вони стануть грати краще, адже перші матчі не проходять без хвилювання. В загальному я задоволений побаченим у першому турі. Якщо справи так підуть і далі, то для першої команди «Динамо» це дуже хороша перспектива. З таким підходом до справи не за горами буде результат першої команди.

Чи можливо зараз «УФК-Динамо-2» боротися за місце в середині таблиці?
Можливо. Прогнозована за 5-9 місце змагатимося ми, дніпропетровський ДНУ, харківська академія імені Олексія Баркалова та хтось інший. Старатимемося бути в таблиці якомога вище.