Про це розповіла сама Алла Борисенко.

«Почалося все з того, що нас попросили знайомі перевезти через Чонгар. Ми допомогли. Після цього мій телефон почали передавати з рук в руки «, – розповіла Алла.

За даними Борисенко, Міністерство оборони України не надає зараз допомоги при перевезенні українських солдатів – лише годує обіцянками.

«Нам дзвонять не тільки військові, а й їхні батьки, які просять допомогти з переїздом. Ми намагаємося допомогти кожному. Гроші нам зараз почали перераховувати багато людей. Як тільки приходить якась сума, ми відразу розподіляємо по військовослужбовцях. Допомагаємо всім, особливо тим, хто вже зараз залишився без даху над головою «, – пояснила Алла.

Саме Алла разом з чоловіком Сергієм допомогла виїхати на континентальну частину України солдатам з військової частини полковника Юлія Мамчура, і іншим українським військовим. Не забувають вони і про сім’ї військових – вивозять і їх.

«Ми збираємо гроші, де тільки можна. Як тільки накопичується потрібна сума, наймаємо перевізників. Буває, що перевозять маршрутними автобусами, а якщо з речами, то фурами.

Днями перевезли солдатів з «Почесної варти». На все потрібні гроші.

Крім того, якщо приходить гуманітарна допомога, ми намагаємося швидко все розподілити. 31 березня прийшли близько 300 пар шкарпеток, тут же все роздали. Зараз, так як плануємоя перевезти мам з карапузиками, очікуємо памперси і дитяче харчування», – зазначила волонтер.

Алла та Сергій трудяться на Чонгарі практично цілодобово, сплять лише по три години.

Алла, до речі, вагітна. Але вагітність не заважає їй. І ще важливий момент: це жінка носить двійню.

Крім майбутніх близнюків, у Алли з Сергія ще троє дітей – Олег, Діана і Валерія.

«Мій син Олег сказав, мама, за нами є кому доглянути. Цим дітям ви там більше потрібні», – розповіла Алла.

Алла сподівається на те, що ті, хто прочитає, в тому числі, і Міністерство оборони, згадає про українських солдат, які ще не евакуйовані на материк.

Більшості солдатів необхідна допомога. Зарплатні картки у військових все ще блокуються. Відповідно, їм нема на що купити їжу.

Джерело: Южный Кур’єр