Завершивши свої виступити у Кубку області та аматорському чемпіонаті України, винниківський «Рух» переключився на інші два турніри, у яких також бере участь у цьому сезоні – Кубок України серед аматорів та, звісно ж, чемпіонат обласної Прем’єр-ліги. Якщо з майбутнім чемпіоном області уже майже усе відомо (у середу «Рух» вдома якщо не програє СК «Демні», то достроково вдруге поспіль стане чемпіоном обласної Прем’єр-ліги – Авт.), то за Кубок України серед аматорів команда Романа Гданського вирішила поборотися рішуче. А це не й дивно, адже амбіції керівництва команди та імена футболістів просто зобов’язуть винниківчан демонструвати максимальні результати в аматорських турнірах.

Матч проти «Єдності» з Плисок, яка є у минулому році грала у другій лізі і мала статус професійної команди, для «Руху» склався непросто. Уже в дебюті гри винниківчани привезли собі пенальті і опинилися у ролі наздоганяючих. На 5-ій хвилині матчу капітан «Єдності» Олександр Гаврильченко розвів м’яч і воротаря Юрія Шевчука по різних кутах. Утім, раділи гості недовго. У наступній атаці господарям вдалося встановити статус-кво. Після подачі зі штрафного Ігор Яценків у боротьбі з захисником проштовхнув м’яч повз воротаря.

Зрівнявши рахунок, найсильнішій аматорській команді Львівщини вдалося диктувати свої умови на полі. Оборона гостей дала ще одну тріщину на 11-ій хвилині першого тайму. Свою майстерність грати головою продемонстрував досвідчений Олег Шептицький.

До завершення першого тайму ближчими до чергово взяття воріт були гравці «Руху». Утім, на завершальній стадії атаки у другій половині першої 45-хвилинки господарі грали уже не так успішно, як у першій. Оборона гостей, хоч і тріщала регулярно, однак забити третій м’яч при відчутній перевазі у першому таймі «Руху» так і не вдалося. Змарнували свій шанс господарі і з пенальті за гру рукою суперника у штрафному майданчику. З ударом Костянтина Деревльова воротар «Єдності» Василь Скибенко справився на відмінно.

«Єдність» у першому таймі атакувала не так часто, проте певні проблески у грі цієї команди також виникали. Якщо і була якась небезпека біля воріт Шевчука, то кіпер винниківчан грав надійно.

Зі штурму воріт «Єдності» розпочалася друга половина матчу. Від навали господарів команда з Чернігівщини не встояла. Віталій Дмитрух після подачі зі штрафного ще більше наблизив «Рух» до фіналу Кубка України серед аматорів. При рахунку 3:1 на користь підопічних Романа Гданського чудові можливості відправляти суперника у нокаут мали Яценків і Шептицький. Двоє «рухівців» змарнували стовідсоткові моменти.

Загалом, до завершення матчу «Рух» був ближчим до четвертого м’яча, аніж «Єдність» до другого. Окрім моментів Яценківа та Шептицького, нагоди для взяття воріт були у Даниловського та Гусаковського. Якщо Сергій, пробиваючи головою, не влучив у ворота, то з пострілом Юрія справився Скибенко.

Наприкінці зустрічі гості дещо активізувалися і отримали один з небагатьох моментів для того, аби підсолодити гіркоту поразки та покращити свої шанси на вихід до фіналу Кубка України серед аматорів. Утім, Олександр Гаврильченко з перспективного штрафного пробив над хрестовиною.

Забити четвертий м’яч «Руху» також не вдалося. Попри це, рахунок 3:1 після першого матчу робить саме цю команду фаворитом на вихід у фінал. Цього гандикапу команді Романа Гданського повинно вистачити, аби пройти далі.
Матч-відповідь відбудеться у Плисках у суботу, 19 жовтня.

В іншому півфінальному матчі Кубка України серед аматорів «Нове Життя» з Андрівки, що у Полтавській області, вдома мінально обіграло «Чайку» з Києво-Святошинського району – 1:0. У цій парі фіналіст також визначиться 19 жовтня.

У середу, 16 жовтня, «Рух» у матчі проти СКК «Демні» може оформити друге поспіль чемпіонство у Прем’єр-лізі. Для цього винниківчана потрібно лише не програти. Початок цієї гри на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках о 16:00.

А потім казали…
Григорій Козловський, президент «Руху»

Уже набридають ситуації, коли в перші хвилини матчі ми собі привозимо гол і потім два тайми мучимось. Матч з «Єдністю» – яскраве цьому підтвердження. Можливо, рахунок 3:1 і когось влаштував, однак при такій тотальні перевазі і при такій кількості гольових моментів, вважаю, це мало. Попри це, надіємося, що цього буде достаньо, аби пройти у фінал.

Чи може гра на виїзді суттєво відрізнятися від домашньої?
Футбол тим і цікавий, що є непередбачувані ситуації. У фіналі чемпіонату України серед аматорів ми також перегравали ОДЕК і в основний, і в додатковий час, однак у серії пенальті ми програли, і чемпіонами стали вони. Через три дні цю команду ми розгромили на виїзді з рахунком 4:0. На матч-відповідь у Кубку України вони не приїхали взагалі. Складно сказати як складеться гра на виїзді, однак є надія, що цього запасу повинно вистачити. За класом ми є вищими , однак всі крапки над і поставить лише повторний поєдинок.