За словами Вакарчука, для нього цікава ідея створення пісні до Євро-2012 і «музично приєднається» до турніру. Але докладніше співак розповідати не став.

«Я сподіваюся, що в якості офіційного «друга Євро-2012» у мене будуть якісь приємні обов'язки, які будуть стосуватися зокрема і появи на стадіоні», - додав Вакарчук.

Музикант зізнався, що любить футбол, але він для нього цікавіше, як для вболівальника.

«Футбол, як на мене, непередбачений і стратегічний. Я дуже переживаю, коли дивлюся футбол на стадіоні. Коли я дивився матч «Карпат» в Стамбулі, на відміну від більшості, яка кричала, я тільки стиснув кулаки і чекав, коли це все закінчиться. І нарешті, коли ми стали переможцями, я дав волю емоціям. Тобто, я намагаюся тримати всі емоції на кінець», - розповів співак.

Нагадаємо, що 3 вересня в Києві відбулася офіційна презентація проекту «Друзі Євро-2012», на якій були представлені чотирьох відомих українця, які отримали статус «друга» чемпіонату.

Честь стати першими українськими представниками у новому проекті випала президенту Національного Олімпійського комітету (НОК) України, Герою України, олімпійському чемпіонові Сергію Бубці, президенту Федерації легкої атлетики України, члену Міжнародного Олімпійського комітету, двократний олімпійський чемпіон Валерія Борзова, музикантові, вокалісту, лідеру групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука та засновнику дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Івану Малковичу.