У списку партії Святослава Вакарчука “Голос” на парламентських виборах не буде діючих народних депутатів.

Про це він заявив в ефірі ТСН у неділю ввечері.

“Якщо буде стара система виборів, то ми не очікуємо від цієї системи виборів справжніх змін, і ми будемо робити їх самі. Тому наш список, я вважаю і буду пропонувати це партії, має повністю складатися з людей, серед яких немає діючих народних депутатів”, – сказав Вакарчук.

На думку Вакарчука, це дуже важливо, щоб люди розуміли, що партія пропонує “нові кардинальні рішення, які ще інші люди ніколи не пропонували”.

“Є багато чудових народних депутатів, у яких можуть співпадати з нами погляди. Я впевнений, що на мажоритарних округах вони з успіхом переконають своїх виборців за результатами їхньої роботи за 5 років”, – додав Вакарчук.

“Ми йдемо в політику всерйоз і надовго, і для мене на першому місці будуть інтереси громадян і виборців, а все інше буде підпорядковано цій великій цілі”, – сказав Вакарчук.

На питання, чи буде його політсила в разі проходження до Ради підтримувати ініціативи новообраного президента Володимира Зеленського він зазначив, що це буде залежати від політики Зеленського.

“Якщо президент буде пропонувати зміни, ми їх підтримаємо і будемо пропонувати ще більші, ще радикальніші зміни. Якщо ні, ми змусимо його відповідати перед виборцями”, – сказав Вакарчук.

Додамо, що фронтмен “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що не балотувався на посаду президента, оскільки “справжні зміни” робляться у парламенті.