Посилаючись на дані Міністерства охорони здоров’я, Ізраїль також заявив, що рівень зараження COVID-19 значно впав серед людей, які отримали обидві дози вакцини Pfizer-BioNTech.

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю заявило, що вакцина Pfizer-BioNTech на 98,9% ефективно запобігала госпіталізаціям та смерті, спричиненій COVID-19, пише DW.

Зокрема зазначається, що рівень зараження COVID-19 знизився на 95,8% серед людей, які отримали обидві дози вакцини, також вакцина була на 98% ефективною у запобіганні іншим захворюванням, які спричиняють лихоманку або проблеми з диханням.

"Вакцина різко зменшує важкість захворювання та смертність, і ви можете помітити цей вплив у нашій статистиці захворюваності", - заявив очільник Міністерства охорони здоров'я Чезі Леві.

Приблизно 1,7 мільйона людей у ​​країні з близько дев'яти мільйонів отримали другу дозу до 30 січня.

Попередні висновки окремих медичних працівників також показали позитивні результати, що змусило уряд Ізраїлю послабити обмеження, пов'язані з коронавірусом, включаючи обмеження економіки після тижнів блокування. Школи та багато магазинів зможуть знову працювати з неділі.

Міністерство охорони здоров’я також запустило "Green Pass" - додаток, прив'язаний до історії хвороби людини. Цей додаток повністю вакциновані люди можуть пред'явити для проживання в готелях або відвідування культурних чи спортивних заходів.

"Завдяки міцній системі охорони здоров'я Ізраїлю, яка дозволила нам вакцинувати безпрецедентно великий відсоток населення, та нашим епідеміологічним установам, ми є першою країною у світі, яка може показати дію вакцини в реальному світі", - сказав Леві.

В даний час близько трьох мільйонів ізраїльтян не мають права на вакцинацію, включаючи людей віком до 16 років та тих, хто вилікувався від COVID-19.

Ізраїль робить щеплення в основному вакциною Pfizer-BioNTech.

Читайте більше актуальних новин на Вголосі:

На Івано-Франківщині встановили понад 15 блок-постів через ситуацію з COVID-19.

Синоптики здивували українців прогнозом погоди на 22 лютого.