Форвард дортмундської «Боруссії» Роберт Левандовскі твердо вірить в успіх своєї команди у Харкові.

Роберт, тільки футболісти і фахівці вірять у збірну? Вболівальники сумніваються в успішному результаті...


Покажемо на полі все, що можемо, а чи вірять у нас шанувальники - це інше питання. Головне, що ми віримо в свою перемогу і постараємося на полі довести це. Цей матч для нас дуже важливий. Ми проаналізували минулі ігри України, проаналізували і свої помилки. Постараємося їх більше не допускати.

Головний тренер «Кадри» Вальдемар Форналік не такий оптимістичний стосовно результату матчу Україна - Польща.

Маріуша Лєвандовскі списали в «Шахтарі» кілька років тому, він декілька сезонів провів у Першій лізі. Якби він не знав український чемпіонат, ви б його теж викликали?


Маріуш в дуже хорошій фізичній формі, що було однією з головних причин. Він довго грає в Україні, що, звичайно, вплинуло на рішення його викликати.

Матч буде проходити при підвищених заходах безпеки після минулого випадку...
Наскільки я знаю, не всі шанувальники польської команди будуть на матчі. Будемо вже завтра орієнтуватися по ситуації.


Ні для кого не секрет, що матч міг відбутися при порожньому стадіоні. Для поляків було б краще грати з уболівальниками чи без?

Не треба думати, що було б. Матч пройде з уболівальниками. Нам дуже шкода, що не буде наших уболівальників, які нам додають сил. У Варшаві грати було важко. Ми знаємо сильні сторони збірної України. Ми врахуємо помилки, які були в минулому матчі і постараємося не повторити.

Джерело: footboom.com