Я не можу сказати, що у нас психологічна яма. Це більше схоже на нефарт. По грі не скажеш, що ми не можемо чогось, чи нам щось не вдається. Навпаки, у нас було багато моментів, але ми поки не можемо їх реалізувати. Потрібно відіграти на нуль, а свій момент ми знайдемо і заб’ємо гол. Не дуже добре, що програємо дві гри підряд в дербі. Це сумно. Але це вже сталося, треба рухатися далі. До нас приїде «Севастополь», ми вже не маємо права на помилку. Мусимо брати три очки.
Чому така проблема з реалізацією моментів?
Справді, це наша нинішня проблема. Але дивіться: у другому таймі мав бути чистий пенальті. Що завадило судді поставити «точку» не знаю. Неподалік рефері перебував за воротами. Він мав би підказати, що мене збили, але цього не зробив.
Нічия була б закономірним результатом?
Мабуть, так. У нас моментів було більше. Зеньов міг забивати, ніхто йому не заважав. Ну, не йде м’яч у ворота...
Психологічний стан погіршився?
Треба забувати гру. Емоції не мають впливати на наші дії. Будемо вірити, що все налагодиться, бо попереду ще багато матчів. Не варто опускати очі, потрібно результатом вибачитися перед уболівальниками. Вони ж бачать, що ми стараємося. Думаю, по грі у них нема до нас претензій. Просто не йде м’яч у ворота. Прошу фанів більше нас підтримувати, а ми будемо більше викладатися.

Джерело: ФК "Карпати"