Учасники наради обговорили організаційні питання, пов'язані з реалізацією Програми у 2013 році. Зокрема, як проінформував заступник начальника управління економічного аналізу та прогнозування Львівської обласної ради Ярослав Грицевич, 1 квітня завершився прийом мікропроектів від місцевих громад на обласний конкурс. Надійшло 435 мікропроектів від місцевих громад, на які необхідне співфінансування з обласного бюджету близько 18,5 млн грн, з них за освітнім напрямком – 172 мікропроекти, за напрямком „Народні доми” – 108 мікропроектів, за напрямком „Інші пріоритети” – 144 мікропроекти. Найактивніші учасники обласного конкурсу мікропроектів – територіальні громади із Сокальського, Самбірського, Жидачівського та Яворівського районів.

Окремо під час наради було обговорено питання підготовки до проведення засідання Конкурсної ради з питань реалізації „Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2015 роки” у 2013 році, яке заплановане на 5 квітня.

Нагадаємо, що на реалізацію Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у 2013 році в обласному бюджеті передбачено 5 млн грн.