Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак під час урочистого відкриття передав присутнім вітання від голови обласної ради Олега Панькевича та висловив подяку організаторам. Також він побажав учням та студентам віднайти свій шлях у майбутнє, обравши той вуз, чи той фах, який припаде до душі. «Це для вас ще один крок у доросле життя. Бізнес чекає на вас і ваші ідеї. Усім, хто шукає сьогодні роботу, бажаю її знайти і за деякий час повернутися сюди як роботодавці, щоб пропонувати робочі місця іншим», – зазначив Валерій П’ятак.

Також заступник голови обласної ради наголосив на тому, що завданням української влади є забезпечити українцям можливість знайти роботу і повноцінно самореалізуватися у своїй державі. Він також додав, що обласна рада докладатиме зусиль і підтримуватиме всі заходи, які будуть сприяти цьому.

В рамках Дня професійного самовизначення відбудеться 21-й Ярмарок кар’єр, День відкритих дверей навчальних закладів Львівщини та Презентація професій та спеціальностей.