У цьогорічній науково-практичній конференції беруть участь науковці, науково-педагогічні працівники НАДУ з Києва, Львівського регіонального інституту, регіональних інститутів Академії з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, державні службовці та посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування зі Львова, Донецька, Києва, Дніпропетровська, Житомира, Криму, Івано-Франківська, Чернігова, Черкас, Запоріжжя, Луцька, Ужгорода, Хмельницького, Чернівців, докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня кандидата наук, представники вищих навчальних закладів, науковці Республіки Польща, Німеччини, Росії, Республіки Казахстан.

Учасники конференції працюють в одинадцяти секціях за актуальними тематичними напрямками. Як зазначають організатори, метою науково-практичної конференції є залучення науково-педагогічних працівників, представників органів державної влади та місцевого самоврядування до дискусії, обміну досвідом і підготовки пропозицій, рекомендацій щодо проблемних питань і напрямків реформування системи державного управління.

Співорганізаторами конференції також виступили Інститут державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина), Орловська філія Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові РФ.