Про це політик сказала в ефірі одного з українських телеканалів, пише «Обозреватель».

«Я сподіваюся, що Україна вийде з громадянської війни. Це саме громадянська війна. Вам брешуть, що це війна з Росією! Вам брешуть про ворогів і друзів України», – заявила поплічниця Януковича.

За приклад регіоналка узяла ситуацію з Надією Савченко, яка, за її словами, сама перейшла кордон РФ, де потрапила до в'язниці та стала героєм України, а після повернення на Батьківщину перетворилася на вигнанця.

«Класичний приклад – це Савченко. Поки вона сиділа в російській в'язниці, до речі, перейшовши кордон із Росією, її взяли на території РФ, її не вивозили. Почитайте матеріали справи. Там усе зрозуміло написано. Поки вона сиділа й не говорила нічого незручного для влади – вона була супергероєм. Тобто це одна велика надута мильна бульбашка. Фейковий герой», – каже Бондаренко.

За її словами, щойно Надія Савченко приїхала до України та почала говорити недоречні для «режиму» речі, відразу ж стала ворогом народу.

«Уже зараз є люди, які посипають голову попелом і визнають, що працювали на інформаційну пропаганду України», – додала колишня нардепка.