Про це заявив державний секретар США Майк Помпео під час слухань у Комітеті Палати представників у міжнародних справах, повідомляє Укрінформ.

«Відомо, що істотні санкції були запроваджені (проти Росії) на виконання CAATSA (Акту протидії противникам Америки через санкції). І я знаю, що наразі розглядається набагато більші (санкції)», – зазначив глава зовнішньополітичного відомства США.

Він підкреслив, що Росія «становить виклик» стратегічним інтересам США та безпеці союзників. «Свідченням цього є хімічна атака у Великій Британії, за яку ми запровадили покарання спільно з кількома партнерами й союзниками», – зазначив глава Держдепу.

Помпео також нагадав про санкції, запроваджені проти РФ через її агресію в Україні. «Ми дали чітко зрозуміти, що Росія мусить виконувати свої зобов'язання за Мінськими угодами», – наголосив він.

Крім того, за його словами, «як гарант режиму Асада Росія зобов'язана бути конструктивним учасником стабільності та миру в Сирії, що включає припинення використання режимом хімічної зброї».

Державний секретар США звернув також увагу на подальші спроби втручання Москви у демократичні процеси на Заході, в тому числі у США. «Ми не будемо терпіти втручання Росії у вибори 2018 року, і ми маємо вжити заходів у відповідь», – заявив глава Держдепартаменту.