Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Червоній повідомив, що не братиме участі у довиборах до обласної ради, у разі, якщо такі довибори будуть призначені.

Він заявив: „Я не для того складав свої повноваження народного депутата , щоби зараз боротися за мандат депутата обласної ради”. Водночас знавці політичного життя області передбачають можливе балотування голови ОДА в одному із округів: Демидівському.

Питання про призначення довиборів у трьох округах: Демидівському, Кузнецовському, Острозькому, повторно розглядатиметься 29 липня.

Ще взимку були припинені повноваження трьох депутатів обласної ради: одного – у зв’язку із смертю, двох – за власним бажанням. У травні обласна рада розглянула це питання на своїй сесії, “за” нього проголосували лише 17 депутатів. Аргументом противників виборів було те, що немає потреби на такий короткий час вибирати депутатів, а кошти, які витратяться на вибори, краще віддати громадам для вирішення їхніх соціально-економічних проблем. Після оскарження рішення цієї сесії прокурор виніс протест, оскільки було порушене виборче законодавство.