Молода та амбітна команда Василя Козаря святкувала дві перемоги у стартових двох матчах. На з’їзному турі в Ужгороді львів’янки обіграли херсонську «Дніпрянку» (26:23) та розтрощили київський «Спартак» - 35:19.

«На наші перемоги вплинули непогано проведені збори, - каже Василь Козар, головний тренер команди. – Провели збір у Складовську, після чого працювали у Львові. Загалом, вдалося команду підготувати до нового сезону. У першій грі з «Дніпрянкою» зіграли трішки гірше, у грі з київським «Спартаком» - уже краще. Непогано у цих матчах проявили себе наші новачки. Ми взяли кількох 16-17-річних дівчат, діями яких я задоволений.

З херсонською командою у першій грі нам було складно. Перший тайм ми виграли у шість м’ячів, а другий програли у три. На мою думку, теперішня «Дніпрянка» - один із лідерів жіночого гандболу в Україні. Команда мобільна та швидка. Попри це, у першому таймі ми виглядали цікавіше за своїх суперниць і налаштувалися на гру краще. Нашому супернику було складно проти нас діяти. Кінцівка гри була дуже напруженою та нервовою. Ми самі собі створили проблеми. Уявляєте, за 14 хвилин ігрового часу забили лише один гол. На щастя, ми перемогли свого опонента.

Наступного нашого суперника київський «Спартак» вдалося зламати психологічно на перших хвилинах зустрічі. Дали зрозуміти супернику, що на рівних з нами боротися буде складно. Рахунок у матчі дозволяв мені корегувати склад команди. У другій половині на майданчик виходили ті дівчата, які зазвичай мають менше ігрової практики. Перший тайм ми виграли з різницею у вісім м’ячів, тому можна сказати, що гру ми зробили у перші 30 хвилин. Наші лідери Тамара Смбатян та Ірина Стельмах у другій грі зіграли значно краще ніж у першій, тому це також важливий фактор нашої переконливої перемоги. Дві перемогли у стартових двох матчах для мене логічний результат. Прийшов час наших дівчат. У них є хороша перспектива, тільки треба багато працювати.

Завдання на сезон? Звісно, за перше місце ми боротися не зможемо. Ми хочемо, але ми не готові до цього як і по складу, так і по фінансах. Пройти увесь чемпіонат на одному рівні ми не готові, відповідно і чемпіонських завдань у нас немає. От за місце в трійці ми позмагаємося», - підсумував Василь Козар.