Заступник міського голови Львова з питань містобудування та землеустрою Василь Лозинський сьогодні, 15 лютого, під час прес-конференції заявив про вихід з лав УНП. Він зазначив, що голова ЛОО УНП Олекса Гудима фактично примусив його обирати між партією та улюбленою роботою, натомість не надавши жодних доказів щодо звинувачень у корупції міського голови.
«В мене це питання постало вже дуже давно. Ще у вересні у мене виникали певні сумніви, оскільки у мене не було розуміння позиції, котру займав пан Гудима як керівник ЛОО УНП. Але, враховуючи важливість цього важкого часу напередодні виборів, а це й питання надання автобусів, фінансової допомоги, питання матеріального забезпечення організації, скеровування спостерігачів та ще ряду послуг, які я не буду конкретизувати, – все це проходило з моєю допомогою. Але це робота партії, яка проводилась, і результатом цієї роботи стали вибори народного президента. Я вважаю, що робота завершена і завершена перемогою, тож хочу дати офіційну заяву про те, що я виходжу з лав УНП», – заявив В.Лозинський.
8 лютого голова ЛОО УНП Олекса Гудима заявив, що відкликає Василя Лозинського, який є членом УНП, з посади заступника міського голови Львова. О.Гудима зазначив, що партія не бажає нести відповідальність за дії вищого керівництва міста у зв’язку зі звинуваченнями в корупції міського голови Львова.

ЗІК