Про це повідомив прокурор Львівської області Олег Василенко під час оперативна наради сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олег Василенко зазначив, що стан законності реагування прокурорів на порушення вимог законодавства про оплату праці є «неадекватним».

«Як показали виїзди працівників прокуратури області на місця, прокурор міста Борислава та дрогобицький міжрайонний прокурор пріоритет Генерального прокурора проігнорували, – правозахисну діяльність у сфері захисту прав громадян на оплату праці належно не організували», - пояснив головний прокурор області.

Він додав, що для того, аби з’ясувати реальні причини непогашення заборгованості з виплати заробітної плати, галузеві підрозділи апарату прокуратури області виїжджатимуть у підпорядковані прокуратури на місцях.

«Попереджаю, якщо ви не будете вживати належних заходів на цьому напрямку, я буду вживати таких заходів щодо кожного з вас», - звернувся Олег Василенко до своїх підлеглих.

Він додав, що проблеми виникають також під час організації правозахисної діяльності у сфері пенсійного забезпечення. Від початку 2012 року в цьому напрямку кримінальну справу порушив лише прокурор Бродівського району.