Секретаріат Президента підтвердив факт розмови голови Фонду держмайна Валентини Семенюк з представниками Секретаріату. Про це на брифінгу в п’ятницю заявив заступник Держсекретаря Маркіян Лубківський, повідомляє кореспондент "proUA".

Він зокрема повідомив, що з Валентиною Семенюк спілкувався перший заступник Держсекретаря Іван Васюник. При цьому Лубківський наголосив, що ніякого тиску в ході розмови, яка носила як робочий, так і приватний характер, на Семенюк не чинили.

Нагадаємо, що голова ФДМ Валентина Семенюк заявила, що їй неодноразово телефонували із Секретаріату Президента України з вимогою вирішити справу одного луганського підприємства на користь Костянтина Жеваго.

Крім того голова Фонду держмайна вважає, що укази про призначення її заступників не видаються, оскільки з боку певних осіб існує зацікавленість в тому, щоб Фонд не працював на повну силу, "щоб потім можна було сказати, що Семенюк не справилася". За її словами, "це робить відповідне оточення, яке хотіло б, щоб Фонд держмайна був ручним".