ВАТ „Львівобленерго” докладає максимум зусиль для недопущення вимкнень електроенергії та якнайшвидшої ліквідації аварійних ситуацій в енергомережі, якщо такі стануться, під час проведення другого туру виборів Президента України та підрахунку голосів виборців. Про це сьогодні повідомив журналістам технічний директор ВАТ „Львівобленерго” Юрій Крижанівський.
За його словами, після проведення І туру виборів, були проведені наради з головними інженерами районних електромереж, на яких детально обговорили ряд вимкнень, які сталися 31 жовтня, і розробили ряд заходів для того, щоб не допустити такі вимкнення під час ІІ туру виборів.
Юрій Крижанівський повідомив, що працівники технічних служб ВАТ „Львівобленерго” з власної ініціативи детально перевірили надійність живлення приміщень, у яких розташовані виборчі дільниці та тервиборчкоми. За його словами 90% приміщень, в яких розташовані дільниці, не мають резервних живлень і відносяться до ІІІ категорії електросроживачів. Тому, для забезпечення освітлення виборчих дільниць при можливих аварійних погашеннях, було рекомендовано перевірити наявність автономних ліхтарів.
Як повідомив Юрій Крижанівський, ВАТ „Львівобленерго” організоване цілодобове чергування на робочих місцях керівників районних електромереж, оперативних працівників і ремонтних бригад під час виборів та підрахунку голосів.
„Всі вони будуть слідкувати за тим аби електроенергія до виборчих дільниць подавалася нормально і справно”, - запевнив технічний дирекор.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.