Як інформує координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, окремі бандформування отримують статус «рот» і «батальйонів».

«Однак процес організації єдиної системи управління зіткнувся з яскраво вираженим небажанням ватажків терористичних груп підпорядковуватися єдиному командуванню. Централізує управління артилерійським вогнем противника в Донецьку. За даними групи «ІС», в північній частині Донецька створений і функціонує єдиний командний пункт артилерії росіян», – йдеться у повідомленні.

Натомість у Петровський район Донецька прибувають російські підрозділи, замасковані під «ополченців» – без знаків розрізнення, нашивок та шевронів. Відзначено прибуття мотострілкових підрозділів ВС РФ на бронетехніці, а також повітряно-десантних підрозділів.

У район н.п. Горлівка, а також в Кіровський і Київський райони Донецька продовжують прибувати російські підрозділи у вигляді мобільних тактичних груп зі складу мотострілкових бригад Південного військового округу РФ, укомплектовані штатною бронетехнікою. Відзначено прибуття до 5 ротних тактичних груп. Місцеві бойовики відводяться у другий ешелон.