Про це Вголосу повідомив головний тренер команди Ігор Зінкевич.

За словами тренера найуспішнішої львівської команди з ігрових видів спорту 2013-ого року, команда тренується у басейні «Динамо» (вул.. Вітовського) у звичному режимі. Ватерполісти «Динамо» готуються до чергового туру у чемпіонаті України, а також до історичного міжнародного турніру «Кубку Карпат».

Спочатку «динамівцям» з 23 по 27-ого лютого доведеться зіграти на турі чемпіонату України у Харкові, а у березні на команду Ігоря Зінкевича очікує дебют у польській Дембіці у новоутвореному «Кубку Карпат».

До відповідальних матчів готуються усі гравці діючих чемпіонів України за винятком основного воротаря Олега Раврика, а також одного з провідних гравців Дмитра Алєксєєва. Обоє ватерполістів наразі травмовані.

Нагадаємо, що 2014-ий рік для львівського водно поло є історичним, адже у липні заплановані заходи святкування 100-річчя цього виду спорту. Планується, що усі урочисті події пройдуть на території спорткомплексу «Євроспорт», що знаходиться на площі Петрушевича. В рамках 100 років львівському водному поло у місті Лева також пройде Кубок України серед чоловічих команд.