Депутати Львівської обласної ради звернулися до МВС України про поновлення депутата Львівської обласної ради, полковника міліції Михайла Ваврина в органах внутрішніх справ. Відповідне звернення депутати затвердили на засіданні сесії Львівської облради.

Крім цього депутати доручили голові Львівської облради Михайлу Сендаку зустрітись з Президентом України Віктором Ющенком і обговорити цю тему.

Депутат Львівської облради Олег Канівець у виступі зазначив, що Михайла Ваврина не поновлять на його посаді у зв‘язку з тим, що він став членом фракції „Батьківщина”.

Після чого Петро Олійник спростував думку Канівця і сказав, що ніякої політики тут немає.

Як повідомлялочя, у травні 2005 року Галицький районний суд Львова визнав незаконними звільнення депутата Львівської облради Михайла Ваврина з органів внутрішніх справ.

Михайло Ваврин є начальником відділу контролю за діяльністю правоохоронних органів Львівської обласної ради, голова постійної депутатської комісії облради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та військових проблем, керівник тимчасової комісії облради з контролю за зловживаннями на президентських виборах. Має 36 років стажу на відповідальних посадах в органах внутрішніх справ. Львівська обласна рада пропонувала його кандидатуру на посаду начальника УМВСУ у Львівській області, але вона не була схвалена головою Львівської ОДА Петром Олійником.

Прес-Тайм