Вадим Рабінович зобов’язаний говорити українською мовою через обійману посаду.

Про це у відеоінтерв’ю Politeka розповів політтехнолог Сергій Гайдай.

За його словами, російськомовність необов’язково є показником непатріотичності. Є багато прикладів російськомовних прихильників України, але це допустимо виключно в побуті. Все, що стосується державних посад, вимагає володіння державною мовою.

"Рабінович повинен говорити українською мовою, поки він депутат. Ба більше, для своїх російськомовних виборців, які всі розуміють українську мову, це чиста маніпуляція. Він, навпаки, повинен бути прикладом визнання законів України", – каже Гайдай.

Взагалі, володіння мовами – ознака інтелектуальних здібностей, вважає експерт. Якщо людина не може вивчити мову, то їй нічого робити в політиці.

"Якщо тобі важко засвоїти мову, то йди клади шпали, працюй на заводі, працюй руками, якщо твоїх інтелектуальних здібностей не досить. Я вважаю, що кожна людина, яка живе в Україні, повинна знати мову", – резюмує Гайдай.

Нагадаємо, на початку засідання підготовчої групи новообраних народних депутатів представники “Слуги народу” Дмитро Разумков та “Європейської солідарності” Ірина Геращенко посперечались з членом “Опозиційної платформи – За життя” Вадимом Рабіновичем через мову.