Хоч і якісь серйозні висновки робити після двох зіграних матчів, звичайно, ще рано, однак зробити кілька компліментів львівській команді таки хочеться. По-перше, мабуть, не буде помилкою сказати, що команда, яка є зараз у Львові, чи не найсильніша за усю історію. Утім, це лише припущення. Попереду ще увесь чемпіонат, і відповідно усі аналізи, порівняння та припущення.

По-друге, склад нашої команди зібраний у цьому сезоні дійсно серйозний. Мітчел, Лі, Васільєвіч, Іконіч, Вукосавлєвіч – легіонери не рівня попередніх, які були в клубі. Мова йде про Одуфуву, Моровіча, Живчевіча, Воллеса, Мілосєрдова та інших. Матч з дніпродзержинцями показав, що навіть коли не йде гра у лідера Вукосавлєвіча, це не проблема. Не зіграв один - зіграють інші. При попередній команді гра Владана була рівноцінною, мабуть, половини команди. Віриться, що при Лукаїчу свою молодість згадає Зубрицький, ще краще зіграють Алфьоров та Доленко, а Салтовець стане центровим рівня Вукосавлєвіча.

По-третє, переглянувши матч з дніпродзержинським «Дніпро-Азотом», одразу кидається у вічі тренерський почерк серба Желька Лукаїча. Звісно, мова йде про оборону команди. При попередніх наставниках, погодьтеся, львівські баскетболісти так не захищалися. Яскрава гра в захисті на межі фолу дозволила «Дніпру-Азоту» за увесь матч набрати лише 57 (!) очок. Інколи таку кількість очок команда набирає лише за половину матчу.

Можна не сумніватися, що з такою грою вболівальник повернеться на трибуни палацу спорту «Галичина». Пригадую часи, коли при тренеру Валентину Вороніну на «Політехніку» ходили стільки людей, що у палац спорту «Галичина» усі не вміщалися. Можна спрогнозувати, що на гру цієї команди вболівальник схоче подивитися вживу, відтак в залі буде аншлаг і хороша підтримка. Єдиний мінус – великі черги біля кас перед поєдинками. Саме це і стало головною причиною чому святі місця на трибунах заповнюються під час матчу. Тут уже керівництву команди доведеться піти на зустріч вболівальникам, спростивши та пришвидшивши продаж квитків.

Щодо гри «Політехніки» та «Дніпра-Азота», то рівна боротьба тривала лише у першій чверті. У наступних 10-ти хвилинках команда Желько Лукаїча стерла суперника з майданчика. У неділю, 7 жовтня, на «Політехніку» чекає серйозніший суперник - дніпропетровський «Дніпро».

Політехніка - Дніпро-Азот 89:57 (15:17, 28:14, 28:12, 18:14)

Політехніка: Мітчелл (20 + 5 передач), Іконіч (6), Стефанишин (10), Лі (14 + 3 перехоплення), Вукосавлєвіч (4) - старт; Васільєвіч (18 + 6 передач + 4 втрати), Алфьоров (7), Салтовець (7), Зубрицький (3), Шкурупій (0 + 4 втрати), Іванов (0).

Дніпро-Азот: Зіммерман (9 + 6 перехоплень + 5 підборів), Балашов (2 + 5 втрат), Девіс (19 + 4 втрати + 3 перехоплення), Віггінс (1), Гуртовий (9) - старт; Девендорф (11 + 4 втрати), Малдроу (6 + 4 втрати), Тищенко (0), Панченко (0), Чигринов (0).

На фото: Пройти захист галичан дніпродзержинцям було непросто