Вболівальники ФК «Карпати» продовжують пікетувати Львівську міську раду, не зважаючи на прийняте сьогодні рішення про встановлення ФК «Карпати» пільгової плати за орендну стадіону «Україна» в розмірі 1 грн. на рік до 2012 року.

У пікетуванні бере участь близько 500 вболівальників ФК «Карпати».

Координатор акції вболівальників ФК «Карпати» Ростислав Гетьман у коментарі журналістам зазначив, що якщо сьогодні міський голова Андрій Садовий не підпише це рішення, то вболівальники почнуть голодування. Він зазначив, що в акції голодування готові взяти участь понад 10 осіб.

За словами Ростислава Гетьмана, головна вимога сьогоднішнього пікету – прийняття проекту рішення, яке вчора погоджувальна рада затвердила щодо передачі майнового комплексу на 10 років.

«Було знайдено компроміс віддати майновий комплекс стадіону Україна в оренду футбольному клубу «Карпати» на 10 років зі всіма прилеглими територіями за 1 гривню. Це було погоджено керівниками фракцій, вони готові прийняти це рішення, але Андрій Іванович Садовий сьогодні зранку сказав, що він ні в якому разі не дасть прийняти таке рішення і більше ніж на 5 років не віддасть стадіон «Україна»і майновий комплекс в оренду», ― зазначив він.

Можливо на пікетування прибуде почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський.

Також учасники пікету будуть домагатися, щоб Садовий вийшов до вболівальників.

Сьогодні Львівська міська рада встановила ФК «Карпати» пільгову плату за орендну стадіону «Україна» в розмірі 1 грн. на рік до 2012 року. Відповідно до рішення «Карпати» зобов’язано забезпечити фінансування розвитку дитячого футболу за рахунок коштів, на які встановлено пільгу відповідно до програми розвитку дитячого футболу, яка повинна бути затверджена міською радою.

Нагадаємо, що раніше «Карпати» вимагали віддати їм стадіон «Україна» в оренду на 49 років.

Як повідомляло агентство, 20 жовтня цього року Львівський міськвиконком затвердив проект договору оренди стадіону "Україна" з ФК "Карпати" на 1 рік, відповідно до якого "Карпати" повинні сплачувати понад 125 тис. грн. оренди щомісяця.

3 листопада Львівський міськвиконком звернувся до Львівської міськради з клопотанням про надання пільг ФК "Карпати" шляхом встановлення орендної плати в розмірі 1 гривня на рік".