У п’ятницю близько 4 годин ранку в Чорнобаївському районі Черкаської області був убитий черкаський авторитет «Крава» (Кравцов). За даними редакції, «Крава» був убитий з вогнепальної зброї. Інформацію про вбивство в УМВС поки що не коментують, пише газета «Антенна».

Як повідомило редакції добре поінформоване джерело, УМВС посилено відпрацьовує версію про те, що вбивство відбулося в результаті конфлікту з іншими черкаськими злочинними формуваннями. Сьогодні в місцевому суді працівники прокуратури намагалися взяти низку санкцій на обшук офісів і квартир, що належать підозрюваним.

“Частина місцевого криміналітету під час минулих виборів підтримала Помаранчеву революцію, фінансувала частину коштів на підтримку кандидата, що переміг. Це, за нашими даними, дало декому з них підстави сподіватися на прощення і легалізацію бізнесу і капіталів після виборів. Проте після перемоги Ющенка УМВС області очолив Микола Каплій, котрий у минулому очолював черкаський УБОЗ і набув репутації безкомпромісного (як це може бути у представника української міліції) борця з оргзлочинністю. Відразу після його призначення міліція завзято взялася за зачистку області від бандитів і комерційних структур, що належать їм, від чого місцевий криміналітет був просто в шоці. Останній місяць керівників місцевих злочинних кланів лихоманило – в престижних черкаських кафе вони практично раз на тиждень влаштовували «збори», - пише видання.

proUA