На цьому наголосив російський опозиціонер Ілля Яшин. За його словами, Вороненкова у Кремлі сприймали як зрадника, передає «Радіо Свобода».

«Вороненков сприймався у Кремлі як ворог, навіть не як ворог, а як зрадник. Це значно гірше в розумінні Путіна (президента Росії Володимира Путіна – ред.). Позиція Путіна з таких питань відома. Він неодноразово казав різним людям, що з ворогами можна боротися, але зі зрадниками ні про що домовлятися не можна, зрадників потрібно ліквідувати, вести з ними боротьбу на знищення. І для Кремля він був саме такою людиною: представник силових структур, екс-депутат Держдуми, він був частиною цієї путінської системи, і в розумінні Путіна він цю систему зрадив», – сказав Ілля Яшин.

На його думку, Вороненкову не слід було залишатися в Києві.

«Ще в грудні я зі своїми колегами обговорював перспективи Вороненкова і казав, що йому слід подумати про свою охорону. Київ явно не те місто, де опонент Путіна може почувати себе у безпеці. Це стало зрозуміло ще після вбивства Павла Шеремета», – додав Ілля Яшин.

Нагадаємо, як писав «Вголос», у перестрілці на Пушкінській в Києві загинув екс-депутат Держдуми РФ.

Вбитий у Києві колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков перед смертю прямував на зустріч зі своїм екс-колегою Іллею Пономарьовим.

Тим часом, екс-депутат держдуми РФ, оперна співачка Марія Максакова, що втекла в Україну разом з чоловіком Денисом Вороненковим, прибула на місце вбивства чоловіка і втратила свідомість.

Пізніше генпрокурор Луценко розповів подробиці вбивства Вороненкова.

Також оприлюднено фото кілера та відео із перших секунд після вбивства.

Кілер, якого сьогодні поранили на місці вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, помер у лікарні.