Як інформує кореспондент Вголосу, згідно з прийнятим рішенням, райрада забезпечить виготовлення стрічки та відповідного посвідчення, нагрудного значка «Почесний громадянин Любешівського району».

«Рада виконала свій моральний обов’язок перед своїм земляком і увіковічнила ім’я Героя Небесної сотні Едуарда Гриневича напередодні сороковин його загибелі. Ще раніше Волинська облрада увалила рішення про виділення родинам загиблих героїв по 50 тисяч гривень для вшанування їх пам’яті. Сьогодні профільна комісія Луцької міської ради підтримала пропозицію фракції ВО «Свобода» про присвоєння звання «Почесний громадянин Луцька» іншому загиблому Герою – Василю Мойсею. Також місцеві депутати-свободівці ініціюють ухвалення аналогічних рішень про присвоєння звань почесних громадян Героям Небесної сотні Івану Тарасюку з селища Олики Ківерцівського району та Сергію Байдовському з міста Нововолинськ», – зазначив перший заступник голови Волинської облради, член ВО «Свобода» Олександр Пирожик.

Едуард Гриневич був вбитий 20 лютого у Києві снайперським пострілом у голову. Він родом з села Деревок Любешівського району Волинської області, був членом ВО «Свобода».