Про це у коментарі Вголосу повідомив начальник ВГЗ ГУ МВС України у Львівській області Денис Харчук.

«В нього (убивці - Вголос) не склався бізнес на Привокзальному, відповідно в нього були якісь нерозв‘язані питання з особою, яка була вбита в Рясному. У них був спільний бізнес – сауна і, здається, перукарня», - розповів Денис Харчук.

За словами Дениса Харчука, наразі правоохоронцями порушено кримінальну справу за статтею про вбивство (стаття 115 ККУ), проте в ході слідства стаття може змінитися.

Як повідомлялось, 29 листопада приблизно о 17.00 годині на львівському ринку «Привокзальний» невідомий вбив з пістолета 27-річного сина заступника директора ринку. Правоохоронці спочатку підозрюють, що це вбивство випадкове, оскільки вбитий знаходився у кабінеті директора.

Того ж вечора, приблизно через півтори години після вбивства на ринку, до міліції надійшло повідомлення про стрілянину у Рясне-2. На вулиці Величковського двоє чоловіків з’ясовували між собою відносини. Та вирішити їх у цивілізований спосіб не вдалося.

Тоді один із них, 42-річний львів’янин, застрелив свого опонента. А після цього покінчив життя самогубством, здійснивши постріл собі у голову. Обоє чоловіків померли на вулиці ще до приїзду швидкої.

Згодом з’ясувалось, що вбивства скоїла одна й та сама людина.