В місті Нововолинську зґвалтували дівчину.

Таку інформацію поширило місцеве видання, передає “Волинь24”.

Про інцидент постраждала розповіла приятелю, який нещодавно повернувся з зони. Того ж вечора, за однією з версій, чоловік вбив ґвалтівника. Іншою версією було те, що він закопав зловмисника живцем. Таку ситуацію активно обговоюють у Нововолинську, однак поліція про моторошний випадок не чула..

Видання повідомляє, що вересневого вечора дівчина поверталась додому з розважального закладу. Дорогою її зустрів молодик, а згодом почав переслідував. Якось він підстеріг дівчину біля озера, згвалтував, а тоді відніс на старий цвинтар. Врешті дівчині вдалось вибігти на дорогу та зупинити авто.

Водій, якому вона розповіла про інцидент, завіз її до лікарні.

Згодом про насильство дізнався її приятель, добре знаний у кримінальних колах міста. Уже тієї ж ночі він знайшов гвалтівника та, за однією версією – вбив і закопав, а за іншою – закопав живцем.

Начальник відділу поліції у Нововолинську Сергій Галащук в коментарі виданню “Волинь 24” повідомив, що про інцидент поліції нічого не відомо. Ані про зґвалтування, ані про виявлення трупа особи реєстрації немає.

Журналістка місцевого видання, яка поширила інформацію, не називає імен та прізвищ, і написане, найімовірніше, є вигадкою.

Як писав “Вголос”, на Львівщині сталось подвійне моторошне вбивство.