У поліції розповіли деталі жорстокого вбивства на Полтавщині.

На тілі 17-річної дівчини, яку знайшли вбитою у ставку біля цвинтаря в Миргороді, були численні рубані рани, а також зламано палець. Слідчі припускають: дівчина захищалася.

Підозрюваного в убивстві встановили і затримали. Ним виявився 18-річний знайомий убитої.

Про це поінформували у Департаменті карного розшуку Нацполіції.

"Напередодні ввечері, 27 жовтня, два хлопці та потерпіла прогулювалися вулицями міста та зайшли додому до одного з хлопців. Останній, перебуваючи в будинку, взяв з собою невеличку сокирку. На запитання приятелів відповів, що нібито "про всяк випадок, для самозахисту".

Неочікувано 18-річний хлопець дістав сокиру та напав на дівчину

Компанія вирушила далі гуляти. Неочікувано 18-річний хлопець дістав сокиру та напав на дівчину. Вбивав тваринно, безжалісно, без шансу на порятунок. Інший парубок спробував стати на перешкоді, однак сокира в руках вбивці та погрози змусили його підкоритися зловмиснику", - розповіли поліцейські.

Крім того, зловмисник забрав мобільний телефон неповнолітньої жертви та спробував позбутися даних, що підтверджували їхнє спілкування, і від самого телефона.

Затриманий у вчиненому зізнався. На запитання про причини та мотиви вчинення особливо тяжкого злочину відповідає "бо так". Психічний стан зловмисника перевірятимуть експерти.

Слідчі вилучили ряд доказів, в тому числі знаряддя вбивства. Тривають слідчі дії.

Раніше Вголос повідомляв: