У консульстві України в Гданську розповіли подробиці загибелі співвітчизника унаслідок ножових поранень 1 листопада. Інформацію у коментарі «112 Україна» озвучив консул Віталій Максименко.

Він зазначив, що загиблий – громадянин України Олександр Шулепа. Його смерть настала внаслідок ножових поранень між 18 і 19 годинами за місцевим часом.

«У зв'язку з цим прокуратура Гданська прийняла таке рішення про затримання громадян України (імовірних винних у вчиненні злочину, – ред.). На сьогоднішній день є інформація про 4 громадян України, які проживали за тією ж адресою, що і Олександр Шулепа, а це вул. Тракт Святого Войчеха, 370. Вони затримані до з'ясування справи як підозрювані у вбивстві. З телефонної розмови з комендантом поліції Поморського воєводства стало відомо, що 5-й учасник цього вбивства в розшуку, його на сьогоднішній день розшукує поліція. Інформації про те, що його упіймали, немає, але є підозра, зі слів коменданта, що це теж громадянин України, який проживав у тому ж будинку. Вочевидь, це гуртожиток для наших громадян, які працюють на території Гданська», – розповів дипломат.

Розповідаючи про мотиви злочину, український консул зазначив, що національної або етнічної складової у ньому немає.

«Поліція трактує це як хуліганство під впливом алкоголю. На сьогоднішній день цим займається прокуратура і ведеться слідство», – додав він.

У консульстві очікують копію паспорта загиблого для з'ясування його місця проживання в Україні.

Як писав «Вголос», у польському місті Гданськ невідомий напав з ножем на 35-річного громадянина України. Від отриманих поранень той помер.

 

«Вголос»