У поліції уже завершили розслідування вбивства Іллі Обихода, котрого у ЗМІ назвали ворогом нардепа від “Народного фронту” Сергія Пашинського.

Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В`ячеслав Амброськін.

Правоохоронець зазначив, що він заслухав звіт про хід розслідування жорстокого вбивства молодого чоловіка. Вже згодом правоохоронці повідомляють про результати слідства.

Нагадаємо, 26 липня поблизу села Липляни Малинського району Житомирської області виявлено тіло убитого 23-річного жителя Коростеня Іллі Обихода на прізвисько “Француз”.

За даними ЗМІ, чоловік пов’язаний з передвиборчою кампанією по мажоритарному округу в Коростені, за яким балотувався скандальний народний депутат від “Народного фронту” Сергій Пашинський.

Відзначається, що Ілля Обіход зник 28 червня після того, як допоміг супротивникам Пашинського підібрати клонів-однофамільців – Михайла Пашинського і свого товариша по службі Івана Пашинського.

Однак обидва однофамільця зняли свої кандидатури 26 червня без пояснення причин. За інформацією видання, з обома нібито “жорстко” поспілкувалися люди з охорони Сергія Пашинського.