Мазурок потрапив у поле зору оперативників практично відразу після злочину, повідомляє Сегодня з посиланням на власне джерело в МВС.

За словами джерела, надійшли дзвінки, що Мазурок дуже схожий на стрільця з «Каравану».

«Встановили його особу завдяки допомозі його знайомих зі Львівської області. Оперативники виїхали на місце і переконалися, що фото збігається на 100% », - повідомило джерело видання в карному розшуку.

«На наступній день після вбивства та поширенні інформації в ЗМІ, йому подзвонили рідні і запитали, чи не він це. На що він відповів, що «ні, просто дуже схожий» і трубка відключилася », - розповіло виданню джерело в МВС.

Після вбивства будинку (в Києві) він не з'явився. Останнім часом він ніде постійно не працював, перебивався поодинокими заробітками.

За словами земляків Мазурка, Ярослав закінчив місцеву школу № 1, а 4 жовтня, в будинок, де живе його мама, приїжджало багато міліції.

«Люди різне кажуть, заарештували його чи ні, я не знаю, у нього в будинку живе одна мама, вона пенсіонерка, а батько помер 10 років тому, він все життя працював на паркетному заводі», - розповіла сусідка.

У Києві Мазурок живе з 2001 року. У нього є дружина та неповнолітня дитина. Квартира знаходиться на Нивках. 3 жовтня, на його київській квартирі провели обшук і вилучили деякі речі. Також в квартирі знайшли устаткування для виготовлення саморобних куль.

За даними видання, проведений аналіз співпав зі слідами злочинця в «Каравані». Слідство отримало неспростовні докази що Мазурок і є той вбивця. Зараз Мазурка будуть перевіряти на причетність до інших злочинів.

Слідство припускає, що мотивом розстрілу стала боязнь Мазурка, що при затриманні міліцією в «Каравані» у нього знайдуть зброю і вийдуть на інший злочин.

Нагадаємо, сьогодні правоохоронці встановили особу, яка розстріляла охоронців київського торгово-розважального центру «Караван» - уродженець Львівської області, який тривалий час проживав у Києві - Мазурок Ярослав Теодозійович, 1974 року народження. Мазурок кандидатом в майстри спорту по боксу.

Джерело: Главред