Про це радник міністра МВС Антон Геращенко сказав під час програми «Право на владу». передає ТСН.

«Він (Вороненков) був убитий агентом російських спецслужб з українських силових структур, що проходив там службу, а потім отримав наказ на ліквідацію «ворога Росії», - сказав Геращенко.

Радник глави МВС також підтвердив, що вбивця Вороненкова дійсно відслужив 13 місяців в Національній гвардії України. При цьому він не був учасником бойових дій, хоча і мав відповідне посвідчення.

«Зараз правоохоронці вивчають всю історію його перебування в Україні, опитують його колишніх товаришів по службі», - розповів радник міністра.

Також, за словами Геращенка, поранений охоронець Вороненкова прооперований, він перебуває у важкому, але контрольованому стані. За словами депутата, охоронця поки допитати не можуть.

«Є досить велика кількість свідчень очевидців, записів відеокамер, і свідчення охоронця будуть тоді, коли йому буде зручно їх давати у зв'язку зі станом здоров'я», - сказав Геращенко.

Нагадаємо, Вороненкова вбили у четвер, коли він виходив з готелю із своїм охоронцем. Невідомий відкрив по них вогонь. Охоронець був поранений, однак зміг застосувати зброю у відповідь і поранив нападника, який згодом помер у лікарні.

Вороненков був свідком ГПУ у справі про зраду екс-президента Віктора Януковича.