Про це пише Healthy Style.

У кожної людини є свій власний унікальний почерк. Якщо вірити авторам нинішнього дослідження, то він містить цінну інформацію про здоров'я. Вчені запевняють, що найдрібніші характеристики почерку людини дозволяють вловити такі хвороби, як гіпертонія, шизофренія, старече слабоумство і навіть паркінсонізм.

Фахівці з почерку або графологи можуть виявити більше 5 000 властивостей характеру на основі розміру і форми букв, які людина виводить на папері. Деякі особливості почерку говорять і про здоров’я.

Наприклад, якщо людина виводить літери під різним тиском – одні більш впевнено, а інші трохи менш упевнено – то це є симптомом підвищеного артеріального тиску. При старечому слабоумстві або хвороби Альцгеймера слабшають розумові центри мозку, через що почерк людини стає плутаним і нерозбірливим, а слова часто не читаються. Крім того, швидкість написання слів знижується, тобто людина пише набагато повільніше, ніж зазвичай.

Якщо рядки на папері постійно піднімаються то вгору, то вниз, то це може бути ознакою шизофренії. За почерком можна визначити і хворобу Паркінсона. Жертви цього неврологічного розладу, як правило, використовують дуже маленькі букви – настільки крихітні, що вони потім самі і не можуть їх прочитати.

Нарешті, по почерку можна визначити рівень енергії людини. Особливо, якщо вона прописує слова з таким напором, що їх можна прочитати на звороті паперу. У людей з низьким рівнем енергії натиск дуже слабкий, і слова ледь видно.

 

«Вголос»