Про це повідомляє unilad.co.uk .  

Учасники експериментів прослуховували кілька хвилинні музичні ролики, а вчені визначали рівень їхньої тривожності з допомогою біоелектричної активності головного мозку. «Після прослуховування композиції «Weightless» Marconi Union рівень стресу знизився на 65%», - повідомляє результати досліджень видання.

Цю мелодію створювали зі звуковими терапевтами, щоб досягти повної гармонії, ритму й басових ліній. Нейробіологи кажуть, що це звучання вирівнює пульс, знижує кров'яний тиск і рівень кортизолу в крові - гормону стресу. Також вчені стверджують, що ця мелодія впливає на глибинні ділянки головного мозку, стимулюючи не тільки зони оброблення звуку, але й ті, що пов’язані з емоціями та сприяє розслабленню організму.

Друга найбільш розслаблююча музика за висновками вчених  є Electra, Airstream

У дослідженні, яке було ініційовано спеціально для компанії RADOX Spa з метою встановлення найбільш розслаблюючої мелодії, науковці виявили, що «ідеальна розслаблююча пісня», яку слухали 40 жінок-учасниць експерименту мала більш благотворний ефект на організм, аніж прогулянка, масаж, чи сеанс чаювання.
Третьою  найбільш розслаблюючою мелодією за висновками вчених  є Enya

Показники частоти серцевих скорочень, пульсу, дихання, артеріального тиску та активність головного мозку у жінок-учасниць експерименту встановили зниження тривожності та покращення самопочуття після прослуховування мелодій.  
Загалом, за результатами досліджень науковці встановили 10 найбільш розслаблюючих та знімаючих стрес мелодій.

3. DJ Shah – Mellomaniac (Chill Out Mix)

4. Enya – Watermark

5. Coldplay – Strawberry Swing

6. Barcelona – Please Don’t Go

7. All Saints – Pure Shores

8. Adele – Someone Like You

9. Mozart – Canzonetta Sull’aria

10. Cafe Del Mar – We Can Fly